موسسه زمینیاری ؛ مشاور برتر املاک و مستغلات در کشور

اگر قصد خرید یا فروش زمین، باغ، ویلا و هرگونه املاکی را دارید؛ پیش از اقدام با ما مشورت کنید تا بهترین راهکارها برای شما طراحی و تدوین شود.

موسسه زمینیاری چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد

موسسه زمینیاری یک کارگزاری رسمی برای خرید و فروش زمین در سطح کشور است. ما بنگاه معاملات املاک نیستیم بلکه یک کارگزاری قابل اطمینان هستیم و بهترین فرصتهای خرید زمین و مستغلات را به مشتریانمان معرفی میکنیم و در تمامی مراحل انجام معامله در کنار مشتریان هستیم تا یک معامله کاملا ایمن و مطمئن را رقم بزنند.
در معاملات زمین و فرایند خرید و فروش املاک؛ باید به نکات بسیار مهمی توجه شود. عواملی همچون اسناد و مدارک؛ موقعیت ملک مورد نظر، احراز هویت خریدار یا فروشنده؛ نحوه نقل و انتقال مالکیت؛ نحوه تنظیم مبایعه نامه و مفاد و محتوای آن؛ رسیدگی به مسائل حقوقی بسیار مهم؛ دسترسی به زمین و حدود اربعه و … در انجام یک معامله مطمئن بسیار مهم هستند که هرکدام از این عوامل نیز به زیرشاخه های بسیار متعدد و متفاوتی تقسیم می شود. بنابراین فقط حضور یک کارشناس مجرب در کنار شما می تواند تضمین کننده سلامت و امنیت معامله باشد و از بروز مشکلات و معضلات جلوگیری کند.

ما در کنار شما هستیم تا از سرمایه های شما محافظت کنیم و اجازه ندهیم تا با یک اقدام نسنجیده یا نادرست سرمایه تان را از دست بدهید. پس قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

ساختمان اصلی موسسه زمینیاری

خدمات موسسه زمینیاری :

خدمات اصلی موسسه زمینیاری؛ کارشناسی زمین و املاک کشور است و به خریداران کمک می کند با بررسی همه جوانب معامله، به یک سرمایه گذاری مطمئن و ایمن دست یابند.

برای کسب آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید:
09101502239 – 09103434482

اگر قصد  خرید زمینی را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در حوزه املاک باید بسیار هوشمندانه و دقیق انجام شود و به نکات مهمی در آن توجه شود که به برخی از آنها در زیر اشاره می کنیم:

مالکیت زمین:
اولین مساله ای که باید مورد توجه قرار گیرد؛ مالکیت فعلی زمین مورد نظر است باید توجه داشته باشید که زمین یا ملکی که قصد خریدش را دارید در حال حاضر متعلق به چه کسی است و آیا طرف معامله شما خود مالک ملک است یا اینکه وراث یا وکیل او اقدام به فروش کرده اند. برای احراز مالکیت زمین باید به دهها نکته توجه شود.

موقعیت ملک:
موقعیت ملک شامل جزئیات بسیار زیادی است. از دسترسیهای ملک به جاده و راههای محلی بگیرید تا حدود اربعه، نوع کاربری، مجاورت محلی همسایگان، حق انتفاع یا ارتفاق و دهها عامل دیگر که باید مورد بررسی و معاینه قرار بگیرند.

قیمت زمین:
قیمت گذاری زمین نیز بسیار مهم است. تعیین قیمت املاک یک امر کاملا تخصصی است و باید با دقت و مهارت انجام شود. اگر اطلاع دقیقی از نحوه قیمت گذاری زمین مورد معامله را نداشته باشید ممکن است بهای گزافی بابت خرید آن بپردازید و سرمایه گذاری شما بی اثر یا حتی زیانده باشد.

اسناد و مدارک فروش:
همانطور که می دانید اسناد و مدارک زمین مورد معامله نیز بسیار حائز اهمیت است و باید کاملا دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

قرارداد خرید یا فروش:
در تنظیم قرارداد فروش باید به نکات بسیار مهمی پرداخته شود و تعهدات هر دو طرف به دقت بررسی شود و در صورت عدم ایفای تعهد، وجه التزام متناسب تعیین شود و همچنین در مواقع ضروری حق فسخ در نظر گرفته شود. اگر زیر قراردادی که تمام منافع شما را تامین نکرده است امضاء کنید قطعا دچار مشکلات و معضلات متعددی خواهید شد.